Fantex | fantex
Pliki Cookies fantex realizacje referencje ekologia
fantex


 

… w Nas masz oparcie
Działając dynamicznie na rynku komputerowym od 18 lat, firma FAN-TEX wypracowała i ugruntowała sobie pozycję w czołówce regionalnych dostawców informatycznych. Na opinię rzetelnego i solidnego partnera pracowaliśmy długo. Teraz, gdy liczba naszych Klientów ciągle wzrasta, możemy powiedzieć, że sprostamy każdemu wyzwaniu.

… dla dużych i małych
Naszymi klientami są firmy o różnej wielkości i zasięgu działania. Od firm jednoosobowych po korporacje. Dużą rzeszą klientów są osoby prywatne, które znajdują u nas wsparcie w odpowiednim doborze sprzętu komputerowego. Każdy klient, który trafi do naszej firmy jest zawsze należycie i co najważniejsze uczciwie obsłużony.

… od projektu po konfiguracje
Nasza działalność jest ukierunkowana na pomoc firmom różnych branż, w zakresie podstawowych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od analizy potrzeb klienta, konsultacji i projektów, poprzez wdrażanie rozwiązań i systemów skończywszy na dostawach i konfiguracji sprzętu oraz realizacji projektów.

… postęp dla wszystkich
Pragniemy zaoferować Państwu nowoczesne rozwiązania i technologie, które pozwolą na usprawnienie działalności Państwa firmy oraz pozytywnie wpłyną na jej wizerunek, a użytkownikom indywidualnym pozwolą cieszyć się nowymi technologiami w zaciszu swoich domów.

… ludzka twarz technologii
Zasady, które obowiązują przy doborze pracowników gwarantują profesjonalna obsługę przy wyborze i w czasie użytkowania sprzętu. Naszymi pracownikami są ludzie wykształceni, doskonale znający swój fach i stale doskonalący swoją wiedzę. Rozumiejąc, że jakość świadczonych usług jest równoznaczna z zastosowanym sprzętem i kwalifikacjami obsługi, zainwestowaliśmy w najlepszych.

... dostawy gwarantowane
Dzięki polityce dotyczącej wyboru dostawców, nasza firma zawarła umowy z największymi dystrybutorami sprzętu w Polsce. Współpraca z największymi powoduje, że możemy zagwarantować ciągłość dostaw, korzystne ceny i sprawdzoną jakość sprzętu.

… z miłości do klienta
Zawsze staramy się stworzyć warunki, w których każdy klient będzie czuł się dobrze nie tylko przy zakupie, ale także zostanie otoczony troskliwą opieką w całym okresie użytkowania sprzętu.

 

O nas | Komputery | Internet | Aktualnosci | Kontakt | Home page | Poprzednia strona