komputery Sieci i rozwiązanie sieciowe Rozwiązania mobilne
komputery

    

PC ... postęp osobisty
Proponujemy zestawy komputerowe, na które udzielamy 2-letniej gwarancji serwisowej. Podzespoły są dobierane według wymagań i oczekiwań klienta. Złożone, gotowe komputery są poddawane bardzo dokładnym testom. Zestawy komputerowe posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE. Zapewnia to ich poprawne funkcjonowanie, sprawność techniczną jak i niezawodność także w okresie pogwarancyjnym. Po sprzedaży gwarantujemy pełen serwis oraz w razie potrzeby, możliwość dojazdu naszego pracownika do miejsca użytkowania zakupionego sprzętu. Firma FAN-TEX proponuje części komputerowe, peryferia, materiały eksploatacyjne, oprogramowanie i usługi serwisowe.

... fantextyczny asortyment
Oprócz komputerów, w sprzedaży posiadamy pełen asortyment sprzętu informatycznego oraz szeroki wybór elementów sieciowych takich jak kable sieciowe, narzędzia, złącza, gniazdka, wtyki, koncentratory, modemy synchroniczne i asynchroniczne, sprzętowe firewalle. Nie brak jest również sprzętu multimedialnego jak DVD, karty video, tunery TV, aparaty cyfrowe, kamery.

.... instalujemy kompletnie
W razie potrzeby zakupiony u nas sprzęt jest bezpłatnie i fachowo instalowany przez naszych pracowników. Dostępne są u nasz również tak nietypowe rzeczy jak przejściówki SCSI, profesjonalne testery kabli sieciowych, konwertery sieciowe, szeroki wybór kabli do transmisji danych.

na dobre i na ... serwis
Od sprzętu wymaga się niezawodności, od systemów operacyjnych wymaga się stabilności. Czy tak jest naprawdę? Niestety nie. Technika informatyczna stała się bardzo skomplikowana, coraz więcej użytkowników ma problemy z zapanowaniem nad tymi zjawiskami i dla tego oferujemy pomoc naszego profesjonalnego serwisu.

… Istniejemy dla klienta
Świadczymy usługę profesjonalnej opieki serwisowej nad siecią oraz sprzętem komputerowym oraz systemami monitoringu. Opieka ta pomniejsza koszty klienta dotyczące utrzymania sieci i sprzętu tj:
- brak kosztów z utrzymaniem miejsc pracy (brak opłacania składek, brak szkoleń pracowników)
- wypłaty wysokich uposażeń dla zatrudnionych specjalistów
- absencji związanej z urlopami i zwolnieniami chorobowymi.

… spokój i oszczędności
Doskonale rozumiemy, iż opieka serwisowa opiera się na zaufaniu klienta do naszej rzetelności i fachowości oraz oszczędnościach uzyskanych dzieki niej przez firmę usługobiorcy. Dlatego umowę serwisową wprowadzamy etapami:

Etap pierwszy:
Inwentaryzacja i zapoznanie się ze sprzętem wykorzystywanym przez klienta.

Etap drugi:
Wstępna umowa na okres kilku miesięcy.
W tym okresie dokonuje się optymalizacji systemów informatycznych zleceniodawcy oraz opracowuje zasady współdziałania.

Etap trzeci:
Ewentualne poprawki do umowy po przeanalizowaniu poprzednich faz współpracy. Gdy obie strony są zadowolone z przeprowadzonej usługi serwisowej, nasza firma obejmuje stałą opieką sprzęt i sieci usługobiorcy.

duże zaufanie … mała kawka
Jeżeli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszej oferty, zrobimy wszystko, żeby nie zawieść Waszego zaufania. Jeśli jeszcze nas Państwo nie poznali, to radzimy zrobić to jak najszybciej. Serdecznie zapraszamy do rozmowy przy filiżance dobrej kawy!

Oferta:

Cennik usług

O nas | Komputery | Internet | Aktualnosci | Kontakt | Home page | Poprzednia strona